Závlahy

Aby sa Vašej záhrade, trávniku, záhonom darilo a Vy ste si mohli záhradu komfortne užívať a tešiť sa z nej, je dobré záhrade dopriať zavlažovanie.

Sme oficiálnym predajcom a realizátorom zavlažovacích systémov značky Gardena. Vieme Vám navrhnúť, vyskladať a zrealizovať závlahu tak, aby zohľadňovala potreby Vašej záhrady. Vďaka širokému sortimentu značky Gardena vieme pripraviť riešenie šité na mieru.

Prvým a najdôležitejším krokom prípravy závlahy je uistenie sa, že vodný zdroj (v prípade studní) je dostatočne výdatný a kvalita vody umožní budúce bezproblémové fungovanie závlahy.

Okrem klasických komponentov zavlažovacieho systému vieme do návrhu zakomponovať aj užitočné doplnky typu záhradná sprcha, vodné zásuvky ku skleníkom, vodné zásuvky so špirálovou hadicou vhodné na očistenie bicykla a pod.; ktoré dajú Vašej závlahe pridanú hodnotu, ktorú určite doceníte Vy a Vaše deti pri letných radovánkach :-).

Závlahu si môžete za pomoci Smart systému naprogramovať tak, aby všetko fungovalo ako má, tzn. aby zavlažovanie prebiehalo v časoch, keď sa Vám to najviac hodí, aby nekolidovalo napr. s režimom kosenia robotickej kosačky a samozrejme, aby výdatnosť závlahy zohľadňovala aktuálne počasie.
Poskytujeme taktiež jarný a jesenný servis závlahy.


Na zrealizovanú závlahu a jej komponenty poskytujeme 2 ročnú záruku.

Related Posts

© 2024 GARDENO - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress